در سومین جلسه شورای اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان قم بر لزوم تداوم هدفمند فعالیت های رسانه ای در راستای انعکاس هر چه بهتر خدمت رسانی گروه های جهادی در مناطق سیل زده تاکید شد.
مدیر آموزش، اشتغال و کارآفرینی سازمان بسیج سازندگی استان قم از ایجاد ۱۶۶ صندوق جدید قرض الحسنه به همت این سازمان در سال ۹۸ خبر داد.
حجم سیلاب ورودی از کشور افغانستان به سمت منطقه سیستان از روز گذشته تاکنون درحال افزایش است.
اعزام گرو ه جهادی پزشکی ،توزیع خوراک دام و همایش طراحی مسیر شغلی از اقدامات بارز این مجموعه است.
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور به اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط بسیج جامعه زنان کشور در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان اشاره کرد و گفت: بسیج جامعه زنان از یکم فرودین ماه به منظور کمک‌رسانی به سیل زدگان ۳۰ گردان کوثر را پای کار آورد.
فرمانده پایگاه بسیج بیت المقدس روستای توانه نهاوندازجمع آوری ۳۵ میلیون ریال کمک مردمی این روستا برای سیل‌زدگان خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به کمک‌های جمع‌آوری شده برای سیل‌زدگان گفت: تاکنون یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و ارسال شده که از این مقدار ۱۲۰ میلیون تومان نقدی و مابقی به صورت اجناس غیر نقدی بوده است .
فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به خدمت‌رسانی نیروهای بسیجی همدان در منطقه سیل‌زده گمیشان استان گلستان گفت: علاوه بر نیاز منطقه به پنج قلم کالای ضروری شامل گونی پلاستیکی، چکمه، بیل، کلنگ و چراغ قوه از مردم می‌خواهیم کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و سپاه انصارالحسین(ع) واریز کنند.
مجید قاسمی جوان ۲۸ ساله ملایری است که با راه‌‌اندازی کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی، توانسته برای ۲۵ نفر اشتغال ایجاد کند.
گفت‌وگوی «وطن امروز» با دکتر محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی درباره جزئیات خدمات گروه‌های جهادی در سیل اخیر
جهاد بسیجیان در روستاهای سیل زده اروندکنار
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت: از زمان وقوع سیل تا به حال، سیل مهربانی مردم شهرستان زرند، همچنان ادامه دارد.
با اقامه نماز از سوی آیت الله موسوی جزایری؛ پیکر دو تن از جهادگران بسیجی استان خوزستان صبح امروز در مزار شهدای اهواز به خاک سپرده شد.
۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث ۵۵۰ واحد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی مصوب شده است که پس از بررسی و تایید پروژه ها پرداخت آن از امسال آغاز می شود.
به همت کارگروه تبلیغ جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان ملایر گروهی جهادی متشکل از ۱۶ نفر از طلاب و روحانیان عازم پلدختر شدند.
با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه، پروژه آبرسانی به مزارع روستای ملک آباد شهرستان ملکشاهی افتتاح شد.
به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام آئین اهدا ۱۷۵ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به نو عروسان ایلامی در محل مجموعه لاله برگزار گردید .
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند که رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور پیام تسلیتی صادر نمودند.
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از حضور ۲۰۰ نفر از پرسنل سپاه استان در مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.

صفحات

تازه ها