شناسه خبر :۱۰۲۴۹

۸۲ میلیارد تومان طرح عمرانی توسط گروه‌های جهادی در استان بوشهر اجرا شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به نقش مهم بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی در رفع مشکلات مناطق محروم گفت: گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی استان بوشهر تاکنون ۸۲ میلیارد تومان طرح عمرانی در نقاط محروم استان اجراء کرده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از بوشهر، سردار علی رزمجو در نشست گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی استان با امام جمعه بوشهر با تبریک دهه امامت و ولایت و بااستناد به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه بدون کار جهادی، کار سیاسی و تحرک هیچ فایده‌ای ندارد اظهار داشت: فعالیت جهادی برای همه سطوح جامعه در راستای توسعه و پیشرفت نیاز است.

وی با بیان اینکه روش گروه‌های جهادی بر اساس کتب دینی و آیات قرآنی و سیره انبیا و اولیای الهی انجام می‌شود خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب و در راستای رفع محرومیت و افزایش توانمندی نقاط محروم خدمات گسترده‌ای انجام داده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر فعالیت جهادگران و گروه‌های جهادی را فعالیت ایمانی و جهادی دانست و افزود: گروه‌های جهادی در ارائه خدمات گوناگون چشم‌داشتی مادی ندارند و فقط کار بر اساس ایمان، اصول و اعتقادات دینی خدمات ارائه می‌کنند.

سردار رزمجو با تاکید بر نقش مهم گروه‌های جهادی در رفع مشکلات جامعه خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی که در نقاط محروم برای خدمات رسانی حضور فعالی دارند در کوتاه‌ترین زمان به جامعه هدف کمک و خدمات رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی همراه با نشاط، خلاقیت و نوآوری هستند تصریح کرد: گروه‌های جهادی که در عرصه‌های گوناگون هستند توانمندی‌های فردی بسیار بالایی دارند و توان قابل تحسینی در وجود همه آنها وجود دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر توانمندی گروه‌های جهادی را سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی در نقاط مختلف دانست و افزود: تقویت روحیه امیدواری از دیگر دستاوردهای فعالیت‌های گروه‌های جهادی می‌توان قلمداد کرد.

وی با بیان اینکه جوانان فعالیت جهادی را به صورت داوطلبانه انجام می‌دهند خاطر نشان کرد: کشورهای دیگر برای تشکیل تیم‌های واکنش سریع خود سرمایه‌گذاری‌های کلان انجام می‌دهند این درحالی است که در ایران جوانان متعهد و با عزت در قالب گروه‌های جهادی بدون هیچ هزینه‌ای و تنها با ایمان و اعتقاد خود تشکیل می‌شود.

سردار رزمجو با بیان اینکه گروه‌های جهادی زمان و مکان نمی‌شناسند و برای رفع محرومیت حرکت جهادی می‌کنند افزود: جهادگران دارای فرهنگ رفع محرومیت هستند و بدون شناختن زمان تا جایی که توان دارند خدمات‌ رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۱۴ گروه جهادی در استان بوشهر بیان کرد: این گروه‌های جهادی جغرافیامحور در اقشار مختلف دانشجویی، پزشکی، محلات، مهندسی، دانش‌آموزی، طلاب، فرهنگیان و جامعه زنان در استان سازماندهی شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به اعزام تیم جامعه بسیجی پزشکی پرداخت و گفت: در یکسال گذشته ۲۹۹ گروه و تیم‌های پزشکی به نقاط مختلف محروم استان بوشهر اعزام شده‌اند و خدمات آنان به جامعه هدف رایگان بوده است.

سردار رزمجو با اشاره به اجرای طرح های محرومیت‌زدایی در روستاها و شهرهای کم برخوردار استان بوشهر افزود: در یک سال گذشته افزون بر ۳۰۷ میلیارد ریال طرح عمرانی در روستاها و نقاط کم برخوردار استان بوشهر توسط گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی انجام شده است.

وی با تاکید بر حضور فعال بسیج سازندگی در اجرای طرح‌های عمرانی تصریح کرد: گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی استان بوشهر تاکنون ۸۲ میلیارد تومان طرح عمرانی در نقاط محروم استان اجراء کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی متناسب با اقلیم و نیازهای استان خبر داد و با اشاره به فعالیت جهادگران بوشهری در رسیدگی به سیل زدگان خوزستانی افزود: استان بوشهر از استان‌هایی بود که کارها را در جریان سیل خوزستان به بهترین نحو انجام داد و در این راستا سپاه استان بوشهر افزون بر ۴ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی کمک کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها