در مجمع جهادی جهادگران استان بوشهر مطرح شد
شناسه خبر :۳۷۷۸

از خاطره اولین اعزام اردوی جهادی تا راه اندازی طرح پایان هفته های جهادی در مناطق محروم+ تصاویر

صبح امروز جلسه مجمع جهادگران استان بوشهر با حضور رئیس و مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی و جمعی از جهادگران و مسئولین گروه های جهادی استان بوشهر در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

صبح امروز جلسه مجمع جهادگران استان بوشهر با حضور رئیس و مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی  و جمعی از جهادگران و مسئولین گروه های جهادی استان بوشهر در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

 

رمز موفقیت گروه های جهادی "کار ایمانی و اعتقادی و حضور میدانی و جهادی" است

ذوالفقار عباسی فر، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر در این جلسه با بیان اینکه اولین گروه های جهادی اعزامی به مناطق محروم استان از قشر دانشجو بوده اند، اظهار کرد: در آن زمان که مسئولیت سازندگی بسیج دانشجویی را بر عهده داشتم، علیرغم همه مشکلات و محدودیت ها، سرانجام  توانستیم با رایزنی سایر دستگاه ها، اولین اعزام گروه های جهادی را در سال ۸۴ از قشر دانشجو به مناطق محروم داشته باشیم.

وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در ۳۱ شهریور سال۸۹ که فرمودند " اردوهای جهادی بهترین بستر برای خودسازی است" تصریح کرد: برخی سعی داشته و دارند قشر جوان دانشجو را قشری ضعیف و بدون پایبندی به ارزش های انقلاب قلمداد کنند، اما در واقع این اردوهای جهادی، دغدغه جوانان این مرز و بوم را در جخت خدمت رسانی با علم و آگاهی و شناخت نشان می دهد.

عباسی فر ابراز کرد: جوانان ما علاوه بر داشتن روحیه بسیجی، در درجه والاتری، جهادی هستند و حضور میدانی و اجرایی در روستاها و مناطق مختلف نشان دهنده این روحیه است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر ابراز کرد: رمز موفقیت گروه های جهادی"کار ایمانی و اعتقادی و حضور میدانی و جهادی" در مناطق محروم است.

وی تصریح کرد: امروز هم رسالت داریم که تمام قد با تلاش جهادی از نظام و انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

 

جوانان جهادگر تا ریشه کنی محرومیت از پای نخواهند نشست

یونس عبدالهی پور، مسئول حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان به تشریح رسالت ها و فعالیت های گروه های جهادی در مناطق محروم پرداخت و گفت: خود سازی جوان دانشجو و کمک رسانی به قشر مستضعف جامعه، مهمترین عامل شکل گیری اردوهای جهادی است.

وی تصریح کرد: بر خلاف شانتاژهای رسانه ای و پمپاز ناامیدی توسط برخی در خارج و داخل کشور، جوانان جهادگر تا ریشه کنی محرومیت در مناطق حاشیه نشین و روستایی، از پای نخواهند نشست.

 

طرح  "پنجشنبه و جمعه های جهادی" در مناطق کم برخوردار استان بوشهر

حجت الله پارمان، مسئول گروه جهادی دانشجویی افسران ولایت از راه اندازی طرح  "پنجشنبه و جمعه های جهادی" در مناطق کم برخوردار استان بوشهر خبر داد و گفت: ارائه خدمات در عرصه های عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی، آموزشی و ... از مهمترین اهداف این طرح است.

در ادامه نیز مسئولان گروه های جهادی استان به پرسش و پاسخ هایی در خصوص طرح اعتلاء حرکت های جهادی در مناطق محروم و کم برخوردار پرداختند.

 

/ انتهای پیام

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها