شناسه خبر :۴۵۳۲

۱۰۰۰ واحد مسکونی با مشارکت سپاه در روستاهای استان بوشهر ساخته می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مشکلات محرومان در اولویت برنامه سپاه و بسیج سازندگی قرار دارد که در این زمینه یک‌هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان ساخته می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی ساخت یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی روستایی استان بوشهر با قدردانی از توجه کمیته امداد استان بوشهر در حل مشکلات مددجویان، ، فلسفه تاسیس دو مولد انقلاب «کمیته امداد و سپاه» را رسیدگی به مستضعفان دانست و اظهار داشت: امام راحل همواره در بیانات گهربار خویش بر توجه به محرومان و مستضعفان تاکید داشتند که اساس کار سپاه و کمیته امداد در این عرصه است.

وی، شناسایی، بررسی و رسیدگی به مشکلات نیازمندان را اساس کار کمیته امداد دانست و تصریح کرد: متاسفانه در استان بوشهر با وجود منابع عظیم، ذخایر و نعمات فراوان، هنوز منطقه محروم و افراد نیازمند و مستضعف و بیکار وجود دارد که شایسته و زیبنده این استان نیست.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، با بیان اینکه اکنون ۴ هزار نیازمند تحت پوشش کمیته امداد از سرپناه محروم هستند خاطر نشان کرد: با مقایسه درآمدهای استان و محرومیت‌ها می‌توان تحول قابل توجهی از منابع درون استانی در رفع این مشکلات ایجاد کرد.

سردار رزمجو با اشاره به اینکه سپاه با کمیته امداد برای رفع محرومیت قراردادهایی منعقد کرده است افزود: با همه فراز و نشیب‌ها ولی خدمات قابل توجهی در عرصه‌های مختلف شده که رسیدگی به محرومان در اولویت قرار داشته است.

وی، ساخت سرپناه ویژه محرومان و مددجویان کمیته امداد را لذت‌بخش‌ترین خدمات دانست و افزود:  امسال ساخت یک‌هزار واحد مسکونی ویژه نیازمندان روستایی بر عهده سپاه استان گذاشته شده که تلاش می‌شود در مدت یک‌سال ساخته و تحویل شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه هر واحد مسکونی با زیربنای ۵۰ متر مربع ساخته می‌شود خاطر نشان کرد: اعتبارات این واحدها از محل‌های مختلف تامین و بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/م

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها