نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:
شناسه خبر :۴۸۶۴

حل مشکلات محرومان در اولویت برنامه‌های نظام است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تسریع ساخت مسکن مددجویان مناطق محروم استان بوشهر گفت: حل مشکلات محرومان در اولویت برنامه‌های نظام اسلامی ایران است که با همکاری کمیته امداد، خیران و سایر نهادها مشکلات مددجویان برطرف می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکن روستایی ویژه مناطق محروم استان بوشهر در روستای بنه گز شهرستان تنگستان با تاکید بر توجه به مطالبات مردم محروم و نیازمند اظهار داشت: تامین خواسته‌های مردم محروم در اولویت برنامه‌های نظام قرار دارد که در این راستا ساخت مسکن و سرپناه مورد تاکید و توجه قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از همکاری سپاه، خیران و سایر نهادها در ساخت واحدهای مسکونی مددجویان روستایی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی هیچگاه محرومان و مستضعفان را فراموش نمی‌کند و امروز آغاز ساخت یک‌هزار مسکن مددجویی پیام مهمی که این انقلاب هیچگاه محرومان جامعه را فراموش نمی‌کند در پی دارد.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از توجه سپاه و خیران در ساخت منزل مددجویان محروم  بر تسریع ساخت واحدهای مسکونی در مناطق محروم استان بوشهر تاکید کرد و گفت: حل مشکلات محرومان در اولویت برنامه‌های نظام اسلامی ایران است که با همکاری کمیته امداد، خیران و سایر نهادها مشکلات مددجویان برطرف می‌شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری، انقلاب اسلامی را نماد اسلامیت و مقاومت در مقابل جهانخواران دانست و افزود: انقلاب اسلامی علاوه بر مقابله با زورگویان و ظالمان با نگاه عدالت محور، رفع محرومیت از پیکر جامعه را در اولویت برنامه‌ها قرار داده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا تاکید بر این نکته که آغاز ساخت یک‌هزار واحد مسکونی گواه بر این است که نظام  اسلامی ایران در کارزار مبارزه با آمریکا، هیچگاه محرومان را فراموش نمی‌کند گفت: این نوع مردم داری سبب ایجاد اقتداری برای کشور شده که سبب می‌شود نه تنها آمریکا بلکه هیچ کشوری در این کره خاکی قادر به مقابله با نظام اسلامی و مردم ایران نباشد.

انتهای پیام/م

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها